Nabídneme vám široký výběr luxusních briliantových šperků, včetně nejnovějších kolekcí snubních a zásnubních prstenů dle posledních světových trendů, v bílém, žlutém, růžovém zlatě.

Všechny naše šperky se vyznačují moderním vysoce elegantním designem. Šperky jsou vyráběny ručně.

Kameny

jsou dodávány s certifikáty původu a kvality. Naší předností jsou také velmi krátké dodací lhůty a to i na originální šperky, vyráběné dle přání zákazníka a v neposlední řadě perfektní servis a přístup k našim klientům.

Snubní prsteny

z bílého či žlutého zlata, zdobené diamanty, s čistými liniemi a současným designem, solitéry v kombinaci s bílým zlatem, tradiční  vyjadřující světlo a třpyt, to vše je součástí kolekcí snubních prstenů.

snubni-collection-06

snubni-collection-04

Jednotlivé kolekce reflektují různé typy snoubenců. Pokud patříte k těm, kteří milují dokonalé věci a nehodláte dělat kompromisy, osloví Vás kolekce.

snubni-collection-05

Klenotnický servis

Pokud jste hrdými majiteli nějakého šperku, ať už nového či starožitného, nesmíte zapomínat správně o něj pečovat.

snubni-collection-03

Toto pravidlo platí dvojnásob, pokud vlastníte briliantový snubní, zásnubní nebo jiný prsten či šperk, který běžně nosíte a bez kterého si život pomalu neumíte ani představit. Šperk obzvláště ten, který je často používán je vystaven velkému opotřebování a to i v případě, že je velmi kvalitně a ručně zhotoven.

snubni-collection-01

Náš klenotnický servis je zde však pro Vás a udělá vše potřebné, takže Vy už se budete ze svého šperku pouze těšit. V případě, že je šperk zakoupený v našem klenotnictví, nabízíme zcela zdarma pravidelnou kontrolu Vašeho šperku. Klenotnický servis šperků doporučujeme provádět vždy jednou za 2 roky:

1/ kontrole upevnění a opětovné fixaci kamenů
2/ vyčištění a vyleštění
3/ novém rodiování šperku, který tak opět získá ochranou vrstvu a ztracený lesk
4/ úprava velikosti

snubni-collection-02