Investiční diamanty

Diamant

je posuzován podle čtyř kritérií, které dohromady tvoří jeho skutečnou cenu. Jsou nazývány 4C.

Váha (CARAT)

Větší je větší, ale nemusí být lepší. Hovoříme o velikosti diamantu měřeného v karátech. Jeden karát se dělí na sto bodů, diamant se 75 body váží 0,75 ct. velikost je nejviditelnějším kritériem určujícím hodnotu diamantu. Ale dva diamanty stejné velikosti mohou mít velmi rozdílnou kvalitu. Kvalitativně vysoce hodnocené diamanty se vyskytují ve všech velikostech.

Čistota (CLARITY)

Diamanty mají mnohem větší schopnost dosáhnout brilance než jiné drahokamy. Diamant bez viditelných uzavřenin se vyznačuje nejvyšší kvalitou neboť vzniklé světlo se může neomezeně pohybovat, jelikož se mu do cesty nestaví žádné překážky.

Dokonale čistý je ten diamant, na němž zkušené oko ani při desetinásobném zvětšení neobjeví uzavřeniny nebo zakalení. Malé uzavřeniny neovlivní ano krásu ani tvanlivost. Vaše volba by ale mohla být tím snazší, čím čistší je diamant.

Investiční diamanty

V dnešní moderní době,kdy lidé investují své peníze do nemovitostí, akcií, investičních fondů či moderního umění se nabízí ještě jeden způsob jak uložit své úspory. Investiční diamanty!

Vaše peníze, které uložíte v podobě investičních diamantů, budou Vaší finanční zárukou. Diamanty mají trvalou hodnotu, která je stejná po celém světě. Diamanty byly, jsou a budou symbolem bohatství, finanční záruky a krásy.

Investiční diamanty mohou být také vhodným dárkem ať už k promoci, zásnubám, svatbě, narozeninám či jakékoli rodinné události. Jejich majitele učiní zaručeně šťastným.

V mnoha rodinách se tak diamanty předávají z generace na generaci a jsou symbolem rodinného bohatství a záruky uložených peněz.

Investiční diamanty si po staletí zachovaly svůj půvab a krásu, která kromě jiného přinášela jistotu na horší časy. I dnes mají vesměs stejný princip.

Investiční diamanty se na rozdíl od dob našich předků prodávají s mezinárodními certifikáty, které zaručují jejich pravost a originalitu. Společnost nabízí investiční diamanty pouze s certifikáty od amerického gemologického institutu GIA a od belgického HRD a IGI.německého PDL.

Diamant spolu se zlatem a investicemi do nemovitostí představují vrchol konzervativního a bezpečného dlouhodobého uložení Vašich peněz. Diamanty jsou sice konzervativní investicí, ale v 25 letém statistickém vyhodnocení přinášejí i nadprůměrný zisk!

Diamant jako srozumitelná, jednoduchá a nezničitelná investice. U nákupu broušených diamantů není, na rozdíl od finančních investic, potřeba speciálních znalostí, nejste závislý svým majetkem na schopnostech managementů akciových firem nebo bank a fondů, na doporučení investičních poradců a makléřů.

Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes!