Certifikáty E.G.L Prague

European Gemological Laboratory

První E.G.L. laboratoř pro diamanty ve východní Evropě. E.G.L. worldwide, leader v gemologických laboratořích otevírá první mezinárodní laboratoř pro diamanty ve východní Evropě E.G.L. Prague.

egl

E.G.L International od roku 1974

EGL International přední laboratoř ve světě a první v Evropě byla založena v roce 1974 v Antverpách v Belgii. Společnost založil Guy Margel, prezident E.G.L. International a světový expert v oblasti diamantů. E.G.L. International má své laboratoře po celém světě a zásobuje tak největší trhy s diamanty.

E.G.L. ve světě

Antverpy, Paříž, Londýn, Los Angeles, New York, Tel Aviv, Johanesburg, Toronto, Mumbai, New Delhi, Hong Kong, Shenzen, Istanbul, Soul.

E.G.L. Prague

Daniel Buchris vedoucí gemolog s více jak třináctiletou zkušeností v oboru diamantů a šperků. Laboratoř používá speciální přístroje, ověřovací techniku a 35 leté zlušenosti v odhadech a osvědčování diamantů. E.G.L. certifikáty jsou mezinárodně uznávané a jsou nezávislým prostředkem k popsání charakteristiky diamantů a nezaávislým prostředkem k odhadu hodnoty a specifikace diamantu

Služby E.G.L. Prague

Certifikace diamantů:

Tento certifikát poskytuje majiteli informace o analýze diamantu.

Certifikace diamantových šperků:

Tento certifikát poskytuje majiteli informace o analýze šperků.